Pisanki.pl Zamówienia - Pisanki.pl

Zamówienia

pisanki

Autorskie pisanki Ani

Pisanki Ani można zamówić pod adresem admin@pisanki.pl Często słyszę specjalne życzenia i prośby o konkretne wzory, które staram się spełnić. Projektuję i wykonuję pisanki uwzględniając zapotrzebowania i pomysły Zamawiających, interpretuję je po swojemu i przedstawiam zdjęcia kilku wykonanych wariacji.

W ten sposób Zamawiający może wybrać pisankę, która najbardziej odpowiada jego wizji.

Pewna ilość gotowych zarysowanych pisanek czeka w koszyku przez cały rok. Zainteresowanym wysyłam zdjęcia aktualnie dostępnych jajeczek.

Robimy pisanki!
Tu znajdują się sprawdzone materiały do tworzenia pisanek i dekoracji wielkanocnych. Najlepsze do tego celu są białe, mocne i duże wydmuszki z jaj gęsich. Sprawdzają się w wielu technikach florystycznych i plastycznych, dlatego szczególnie je polecamy. Zakupów można dokonać na www.allegro.pl lub przez admin@pisanki.pl

Wydmuszki z jaj gęsich

pisanki

1.Wydmuszki naturalne jaj gęsich (białe) niebarwione są przygotowane do działań artystycznych. Odtłuszczone jajeczka mają na szczytach poodwiercane równe otworki, przez które można przeciągnąć sznureczek, patyk, drut lub inną giętką ozdobę.

pisanki

2.Wydmuszki naturalne jaj gęsich z zawieszkami:
*z zawieszką z białej organzy
*z zawieszką ze złotego sznurka

pisanki

Opakowania na pisanki

Najbezpieczniej przechowywać, transportować, czy sprzedawać pisanki w opakowaniach.
W naszych pudełeczkach doskonale widać pisanki. Umieszczenie pisanek w pojemnikach skutecznie zapobiega stłuczeniu i zniszczeniu kruchych dzieł. Pudełka przydają się zwłaszcza na stoiskach wielkanocnych, kiedy to wiele osób chce dokładniej przyjrzeć się detalom pisanek.

Do prezentacji pisanek wybieramy przeźroczyste pudełka w formie walca w odpowiednich rozmiarach:

pisanki* S – na pisanki z wydmuszek jaj kurzych i kaczych
* 6,3cm x9cm – na pisanki z wydmuszek jaj gęsich o przeciętnej wielkości
* 7cm x 9cm- na pisanki z dużych wydmuszek jaj gęsich

Na www.pisanki.pl mogą Państwo zgłosić zapotrzebowanie na inne, nietypowe opakowania. Chętnie podejmiemy się realizacji takiego zamówienia.
Innym ciekawym sposobem ekspozycji jajeczek mogą być celofanowe torebeczki przewiązane rafią lub wstążką. Torebeczki mają na spodzie tekturkę, która usztywnia całość.


Warning: file_get_contents(http://allegro.pl/rss.php/user?uid=5911529&xmlns=auction): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/users/ads/public_html/pisanki.pl/wp-content/themes/pisanki/multiparser.php on line 11
Cena: 0 PLN
Cena: 0 PLN
Cena: 0 PLN